AGS Movers Warszawa

Dyrektor oddziału: Piotr Dmowski

+48227021072

Celtic Park Ul. Kineskopowa 1A Piaseczno 05-500

Języki, w których mówimy

PRZEPROWADZKI Warszawa

AGS Warszawa to Twój międzynarodowy partner w zakresie przeprowadzek, oferujący spersonalizowane i innowacyjne usługi przeprowadzek oraz magazynowania dla osób prywatnych i firm. Doświadczenie oraz fachowa wiedza AGS Warszawa sprawi, że Twoja przeprowadzka będzie profesjonalna i bezproblemowa bez względu na to, dokąd się wybierasz.

AGS Movers in Bordeaux staff busy wrapping and packing.

Założona w 1992 r. firma AGS Warszawa ma 26-letnie doświadczenie w branży przeprowadzek.

Jako oddział jednej z największych firm na świecie w tej branży, AGS Warszawa korzysta nie tylko z rozbudowanej sieci 147 oddziałów AGS w 100 krajach, ale także z wieloletniego doświadczenia.

AGS Warszawa zapewnia profesjonalizm i światowej klasy standardy jakości oraz oferuje swoim klientom bezkonkurencyjne usługi w zakresie przeprowadzek i magazynowania.

UZYSKAJ DARMOWĄ WYCENĘ

Domestic & International Removals Solutions

AGS International Movers offers excellence to each of its clients.

Więcej na temat AGS Warszawa

1000 m2 powierzchni magazynowej
700 przeprowadzek rocznie
Quality Standards

CERTYFIKACJA I STANDARDY JAKOŚCI

AGS Warszawa gwarantuje najlepszą jakość obsługi swoich klientów. Przez ponad czterdzieści lat Grupa AGS wytworzyła i wyznaczyła na międzynarodowym rynku ściśle określone procedury kontroli jakości, stosowane również w naszej polskiej spółce. Praktyki te wynikają z ogólnych norm jakości, ale także ze standardów ustanowionych przez najbardziej prestiżowe jednostki certyfikujące z branży przeprowadzkowej.

Te stałe standardy jakości zapewniają, że niezależnie od tego, skąd i dokąd się przeprowadzasz, Grupa AGS stara się zapewnić Ci najlepsze usługi w zakresie przeprowadzek i magazynowania.

Get a quote